Yıldırım Motor Yenilemeye Hoşgeldiniz...

Yıldırım Motor Yenileme 1988 yılında Ankara da faaliyete başlamış olup, motor rektifiye, silindir kapak yenileme, krank taşlama, motor bloğu ve silindir kapağı çatlak kontrolü alanlarında hizmet vermektedir. Motor yenileme konusundaki hassasiyetimiz, müşteri memnuniyeti odaklı politikamız firmamızı bölgede aranır hale getirmiştir.

Değişen motor teknolojisiyle birlikte 2005 yılında personel sayımızı 28'e servis araç sayımızı 8'e çıkartmış bulunmaktayız. Ayrıca mevcut tezgahlarımıza kapak revizyon makinesi, blok ve kapak elektronik çatlak kontrol makinesi yüzey pürüzlük değerlerini ölçen cihazları ilave ederek Ankara Bölgesinde motor yenileme konusunda yeniliklere devam etmekteyiz.

Geleceğe ve teknolojik gelişmelere önem veren firmamız bu bağlamda 2006 yılında GMY’nin kurucu üyeleri arasında yer almıştır.                                                                                         

2013 yılı itibariyle üretici firmaların yetkili servis parkurunda %35’lik bölümüne hizmet vererek bu alanda da kırılması güç bir rekora imza atmaktadır.

YILDIRIM MOTOR YENİLEME olarak hedeflerimiz "Kalitenin sürekliliğini sağlamak " olarak müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için ilke edinmiştir.

YILDIRIM MOTOR YENİLEME yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir tecrübe ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?